G4Media.ro

VIDEO „Trebuie să ne mișcăm sau vom muri”. Fiul unui deputat conservator,…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

16 comentarii

  1. Bravo, băieți ! Glorie Ucrainei !

    • Glorie, Ucraina, glorie soldaților ucraineni și pt toți cei care lupta pentru Ucraina, pentru libertate

  2. Fiul unui deputat britanic lupta pe front pentru Ucraina

    In timp ce fii de deputati ucraineni imbogatiti din coruptie (ca in Romania) au plecat de mult in Europa si niciunul nu a tinut o arma in mana vreodata ca sa isi apere tara, tot amaratii sunt fortati sa cada pe front, sa apere averile coruptilor si oligarhilor

  3. Războiul este oribil.

  4. traducerea sincroanelor in engleza e de kko

  5. RESPECT!!!

  6. de ce lupta fii deputatilor britanici in Ucraina si nu fii deputatilor ucraineni, platiti din bani publici, cu averi colosale ilicite?

  7. Nu se există nici un război în Ucraina. E o minciună inventat de americani. Brava armată rusă formată din asiatici vrea ca se salveze bieți cetățeni ucraineni de orice etnie dar mai ales rusă, din ghearele stăpânirii naziste. Am zis

  8. vezi ca mai ai putin si treci si tu la ingrasat pamantul in Ucraina.

    pana una alta cel putin 10.000 de rusi au murit ca prostii invadand o tara vecina pentru ca putin si subalternii sa mai adauge la averile personale cateva miliarde, furate inclusiv din dotarile armatei ruse, in timp ce amantele si odraslele lui putin lavrov, soloviev, patrushev, peskov, soigu se distreaza in occidentul decadent si fac misto pe tik-tok de mujicii prosti ca tine !

    iar ucrainienii isi apara tara, casele si familia, ajutati de toate tarile, ceea ce nu o sa se intample niciodata cand rusia va fi denazificata de china.

    asa ca … somn usor si Slava Ucrainii !

    • China are o disputa teriotoriala veche cu Rusia in Extremul Orient… asteapta momentul oportun sa cumpere economia devastata a Rusiei pe cativa centi… China este castigatoarea acestui razboi!