Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Un suporter a adormit în timpul Super Bowl-ului, chiar dacă cel mai ieftin tichet la meciul Kansas City Chiefs – San Francisco 49ers a costat 3.295 de dolari, transmite Digisport.ro.
Individul a fost surprins de camere și imaginile au devenit virale. „Cel mai scump somn din istorie”, au scris cei de laYahoo Sports, referitor la imaginile cu omul care a adormit la Super Bowl.
Imaginile au fost surprinse înaintea pauzei, astfel că sunt șanse destul de mari ca individul să se fi trezit în timp pentru show-ul pus în scenă de Shakira și Jennifer Lopez. Cele două dive latino au oferit o reprezentație de aproximativ 15 minute, timp în care au prezentat 20 de cântece.
Citește articolul integral pe Digisport.ro.
Articolul continuă mai jos
Avea nevoie de somn, mai mult decât de meci. Poate înţelege ceva din asta şi îşi schimbă viaţa.
A sacrificat meciul pentru Shakira si Lopez,a iesit mai ieftin asa decat daca lua bilete pentru doua concerte,nu?