Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Un vatman din București a fost rănit, joi dimineață, după ce un bărbat a tras cu un pistol cu bile. Autorul este căutat de polițiști.
„Astăzi, la ora 10:00, Poliția Capitalei a fost sesizată cu privire la faptul că în sectorul 4 ar fi fost ranit un vatman de către un bărbat, după ce acesta din urmă a folosit un pistol cu bile. La fața locului au sosit polițiștii precum și un echipaj medical pentru îngrijiri. Vatmanul și-a continuat traseul, după ce a fost consultat de echipajul medical. La acest moment polițiștii desfășoară activități de identificare și depistare a bărbatului care ar fi folosit pistolul cu bile”, a anunțat Poliția Capitalei.
Sursa foto: Inquam Photos/ Alexandru Busca
Șofer de BMW, cu asta ai spus totul
daca o fi fost psd-ist ce faci? ca nu poti sa iti stergi comentariul
https://youtu.be/U5prf4HmyqE