G4Media.ro

Un inspector și o consilieră de la ANAF Ilfov au fost reținuți…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

6 comentarii

  1. Bravul DNA… Urmează un controlor de tren, pentru că n-a tăiat bilete. Da’ peștii mari, pești mari, unde sunt?!

    • Asta e coruptia importantă. De asta e tara săracă, pentru ca e imposibil sa-ti faci o firma fara sa dai in stanga si in dreapta la fiecare control.
      Pentru fiecare corupt „mare” ai 10.000 dinastia fara de care nu obtii nici o autorizatie fara sa-i „ungi”.
      Slavă Domnului, am avut si corupti mari arestati, Avem ministri, prefecti anchetati, iar luna asta au fost arestati mitrea si s-au facut alte dosare in cazul Alexe. Ce vrei mai mult de atat? Eu personal vreau sa vad ca incep sa fie prinsi si controlorii de tren si functionarii de la ANAF.

  2. Felicitări!!! Baiu’ e că ne-am saturat să ne tot livrați plevușcă!!!

  3. Așteptăm rezultate si de la Vama si de la politia de frontieră (in special vama Iași unde acum se fac cele mai subevaluate importuri).

  4. Pedeapsa cu moartea pentru funcționarii statului care i-au mita