Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Victor Ponta, președintele Pro România, l-a împins joi pe deputatul PSD Costel Lupașcu, care venise în zona unde stau parlamentarii Pro România și i-a reproșat ceva fostului premier. Potrivit surselor G4Media.ro, Lupașcu voia să îi determine pe parlamentarii Pro România să discute la telefon cu Ionel Arsene, unul dintre baronii PSD care s-au ocupat de vot.
În momentul în care Lupașcu a vrut să plece din zona respectivă, Ponta l-a împins.
Incidentul a avut loc în timpul discursului premierului Viorica Dăncilă, care s-a întrerupt și l-a mustrat pe Ponta.
Foto: Victor Ponta si Costel Lupascu (InquamPhotos / Octav Ganea)
Foto: InquamPhotos / Octav Ganea
Incepe sa imi placa Ponta ! Glumesc
Dușmanul dușmanului nostru ne e prieten…pana la proba contrarie.
Eu le-aș fi dat câte un șut în spate, fiecăruia…
Ponta asta trebuie tot timpul sa faca cate un gest de asta de copil :)). Si pe urma poti sa vezi pe el ca sufera de complexe de inferioritate, ca ii considerat copil si nu-l iau multi in serios.
PSD,nemernici si corupti pana la capat.
Pai nimic nou din partea lui Ponta… Plagiatorul mitoman ne confirma ca a ramas acelasi borfas… Toti aceeasi ciuma… Asa stiu ei. Atata pot… Alegerile vin in curand, depinde de noi daca-i mai tinem…
Dl. Ponta parca ar zice: „Fugi de aici, la vremuri noi … tot eu”.
Ponta trebuie supravegheat minut de minut!
pzd trebuie supravegheat minut cu minut… 😉
Ne veselim cu Puie Monta. Peste cativa ani o sa radem cu Draknea. E misto la romanika.