Mediafax
22 iun. •
1
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Gigi Becali a rămas fără permis după ce a fost prins, luni, conducând cu 106 km/h în localitate, pe DN7, în localitatea Drăganu din județul Argeș, potrivit surselor G4Media.ro.
Becali a primit o amendă de 1.305 lei și i-a fost suspendat persmisul pentru 90 de zile.
Sursa Foto: Inquam Photos/ Autor: Adriana Neagoe
Te pomenesti ca nu gaseste pe nimeni sa-i conduca bolidul!!! Vai, ii plang de mila!!!!
stiu ca radeti
dar nu e rasul vostru
de accea , rasa galbena va conduce lumea cel putin 100 de ani
america va intra intr-o era a decaderii sociale , politice si apoi economice si demografice
pentru ca ei sunt noii Diavoli ai acestei lumi
au incalcat Legile , asa spun Vechii Zei. 🙂
Spuse Ion si mai lua o gura de clor din galon.
Mamaaa frate ce fumezi….
E clar. Inca colcaie mieii printre oua si cozonac inecate in vin.
Iti dai seama insa ca berbecali v-a merge cu masina tot cu 106 km/h prin localitati si atunci? Sau poate nu.
Stire.
Un cocalar a fost amendat.
Punct.
Si daca Miliția anulează amenda?
Scapă cocalarul?
Au ba?
Cred ca Miliția a anulat amenda!
Trăiască spaga!
G4 sunteti partinitori la distrugerea bunului simt in Romania ..perpetuati prostii incontinuu…chiar credeti ca intereseaza pe cineva ca un dobitoc a ramas fara permis?
Fireste. Pe ceilalti jdesutedemii de retarzi care il invidiaza.
@turbatzii good one!
cred ca ar fi cazul sa nu mai faceti reclama unor nulitati!