Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Senatorul liberal Daniel Fenechiu susține că AUR a votat cu PSD în Birourile Reunite ale Parlamentului și este de așteptat să procedeze în aceeași manieră și la votul de învestire al guvernului Veștea.
„COALIȚIA PSD-AUR FUNCȚIONEAZĂ
Consecvența lui George Simion și credibilitatea liderilor AUR: în Birourile Permanente Reunite AUR a virat și joacă cu PSD și Guvernul Veștea.
Probabil la fel vor face și la votul de învestire!”, a scris Daniel Fenechiu pe Facebook.
Daca se va intampla ce zice acest lipici la bani, atunci nu va mai exista niciun dubiu ca AUR a fost creat de PSD. Sa vedem suveranisti cum vor eclipsa cu acest partid de mafioti!