G4Media.ro

Rușii au început să fugă din Crimeea: Trafic record pe podul Kerci,…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

19 comentarii

  1. Au inceput sa fuga si din Rusia.

  2. Bubuiti podul si macelaritii! Lasati doar civilii in plata domnului ca aia sunt niste r3tarzi cu creierele spalate!

  3. Slăbuț traficul pe pod din câte se vede.
    Si aia vin,nu pleacă.
    Propaganda clovnului.

    • Unde te uiti mai troll rus terminat? Poza articolului este o poza de referinta, nu una live!

      Ba voi aveti cunostinte minime de cum functioneaza internetul?

    • DE UNDE SA STIE EL cum merge netu din buncar??? el nu stie nici sa scrie.
      lasati baieti povestile, v-a intrat morcovu de nu se mai vad nici frunzele. pana acum tipati ca nici gand sa atace crimeea, ca aoleo ce razboi nuclear iese. uite ca e atacata crimeea. si acum inventati altele. troli distrusi.

    • Zsu colvnule ??

  4. Fiecare interpretează cum vrea.
    Ăia anunță un număr record de mașini care au tranzitat podul, ucrainenii anunță că rușii fug iar eu în lipsa unor precizări aș putea să trag concluzia că rușii vin la plajă în Crimeea.

    • daca asa functioneaza logica la tine, mi-e mila de tine. adica tu esti pe plaja, auzi explozii si nu fugi. nu?
      ba din contra chemi si pe altii :)))))))))))
      pe bune, asta puteti inventat acum? ca nu sunt precizari. PENIBIL!!!

  5. S-au maronit orcile din peninsula furată, precum brown army în Ucraina.
    Își pot folosi sulurile de ruble igienice pentru șters treaba mare de la poponeț.

  6. gogu +as=rusnaci cu creier plat

  7. Ce să priceapă bolșevicii?
    Bolșevicii trăiesc pe altă planetă, pricep doar de ciomag !

  8. Fugim ca vine m@-ta troll-ule si ne umple de sifilis pe toti!

  9. Ți-e ți-a fugit demult altceva: creierul din cap. Acum ai între umeri doar o cutie goală.

  10. Rad de ma stric. Trolii nu mai au replica saracii. Sunt asa de patetici ca nici nu are sens sa ii mai combati. O dau pe glume dar pt asta trebuie sa ai simtul umorului. Ori nu e cazul la ei. S-a terminat si cu astia. Intre timp rusii tac si inghit zilnic.

  11. Șobolanii roșii parasesc canalizările! În sfârșit,se întâmplă.

  12. Zsu colvnule ??

  13. E discutabil. Și în 2020 tot atâți au fost. O fi și la ei liber în 15 august. plus că li s-au redus opțiunile de turism. După explozia de la aeroport cred că mulți au fugit.

  14. S-a terminat sezonul de plaja si se intorc acasa, nu stiti voi de astea, ca nu se sperie rusul de 2 fumigene…🤣🤣🤣

  15. Trolii rusnaci pare ca tot mai mult accepta fatalitatea ca au inceput sa glumeasca chiar ei de penibilul situatiei.