G4Media.ro

Rusia instituie sancţiuni împotriva a 90 de americani şi canadieni, între care…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

18 comentarii

  1. Să le ia si casele de vacanță din rusia. Hahahaha.
    Or sa umble pe străzile moscovei doar sirieni, irnieni, etc. Hai ca s-au scos.

  2. 😂😂😂😂

  3. Toți or să-și lase venele lungi de supărare! :)))))

  4. Cu siguranta sunt devastati lol

  5. Nuuuuu! Gata cu vacantele prin minunata Ciolovecia…

  6. Vai, bieții oameni sunt disperați, nu își vor mai putea cheltui trilioanele pe care le au în băncile americane, într-o buda comunistă!
    Nu își vor mai putea petrece timpul in liniste din luxul exclusivist din America cu gândul ca nu se vor mai putea duce într-o budă comunistă! Trist, foarte trist!

  7. Ohhh, noooh, și eu cum mai ajung la Moskva? Era așa mișto acolo….

  8. Mai fraților, ce fumează orcii de la Kremlin?

  9. Greu cu votka.

  10. Măi copii? Pe ce lumea proastă, proștilor trăiți? Rusia este țara cu 16 % din teritoriul planetei, daca mai punem și Ukraina ajung la 20%. Voi naivi spălați pe creier, credeți că pâinea se face cu google și iphone? Pâinea se face cu grâu și gaz…. Bogăția occidentului este iluzieee, naivilor. Resursele naturale sunt puterea. Dar dacă haliți numai CNN si ABC, de fapt toată presa este la ordinul globaliștilor…o să va dea gaze lichefiate USA. Vai de capul vostru…O să găsiți surse alternative de energie pe dinamul de la bicicletă:))). Cât a fost Anghela Merkel, a fost pace si bine în Europa…O să vă de americanii gaze…. Pârțzuri….:)). Rog nu ștergeți comentariul, nu sunt pro rus,nici pro american. Sunt român.

    • Eugene, tu ești, mă? Ptiu, bată-te sa te bată, mai să nu te recunosc!

    • Păi spui ca ești român dar spui ca „o să vă dea americanii”. Deci până la urmă ești roman sau nu? PS: este o întrebare retorică, toată lumea știe răspunsul.

    • Pai hai să-ți spin doua secrete:
      1. Romania își asigura mâncarea proprie, nu importa, chiar exporta
      2. SUA la fel.
      Cât despre gaz îți spun doua secrete;
      1. SUA este nr. 1 la export NLG din lume
      2. Romania importa sub 30% din Rusia, iar din vara sub 20%

    • Ba cristi, esti acelasi re.tard care abuzeaza de punctele de suspensie incercand sa spuna nimic.

  11. Hai sic tir trol.l ungurash

  12. Rusnacii pot fi pusi in jug,asa boi sint

  13. Mark o s-ajunga la sapa de lemn. Va ajunge la cantina saracilor

  14. Si cand ma duceam eu in vacanta in Kamceatka sau Siberia…… O, ce vremuri….. Iarasi mi-au luat boii de la bicicleta. Fiindca nu aveau destui …boi!!!