G4Media.ro

Orban: Până la congres, eu sunt președintele PNL. Dacă mă hotărăsc să…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

10 comentarii

  1. Orban nu mai are ce sa ofere nimanui , dupa gresealile fatale ce au distrus partidul si imaginea presedintelui tarii , decizii luate cu putin timp inaintea alegerilor parlamentare .

  2. Orban este în PNL de 30 de ani. Este unul din principalii liberali care au adus partidul la cota de acum. A fost un bun prim-ministru în condiții din cele mai dificile. Cine îl contestă? Un ziarist venit de curând în PNL și, e drept, cu acordul lui Orban, se răsfață ca europarlamentar, În rest tot felul de frustrați proveniți din PD.

    • si sa ne reamintim: RB a aparut puternic in media cu ocazia USL si a simtit nevoia sa sustina puternic o asemenea coalitie. Orban se pare ca a fost singurul (sau printre putinii) care s-a opus ideii de USL.

    • Atacul clonelor, pardon, al pocăiților, așa zisa grupare reformatoare. Cum spunea, nu mi-ar păsa de apartenenta religioasă, dar ăștia sunt tot din ăia care consideră că un om este profesionist doar dacă aparține de biserica lor. Chiar sunt curios cum dispare PNL.

  3. Pana la congres TU esti seful, TU decizi cat sa-si puna fiecare in pahar in timp ce TU bei cu sticla. Șprițarul Alfa.

  4. Cine îl contestă pe ametitul Orban?! Boc, sclavetele lui Băsescu și Rareș-batistuta, oportunistul neamului?! Pai Rareș in afara de a da din gură nuca făcut nimic în PNL , tot ce a promis nu s-au făcut. Are cineva idee, ce prestație are in parlamentul european?! Poate e acolo vreun meseriaș și noi nu știm. El a lucrat numai in privat, dar banii i-au venit din contracte cu companii de stat (multe, vai steaua lor), erau contracte de consiliere și imagine…ce știe tipul ăsta insipid ?! Ce consiliere poate face el?! Ah, cu gargară ieftine mă, poate.

  5. Asta este meteahnă la politicieni noștri ,nu vor să își asume răspunderea mai ales după un eșec să își dea demisia sau sa facă un pas în spate. Cand greșesc dau sunt condamnați încep să plângă ca sunt victime și se tin scai de scaun și greu de demis.

  6. Nu renunti tu asa usor la spagile prefectilor si ”curatatul” infractorilor acoliti.

  7. Orbane, iar vei ajunge somer din 2024, te trimit astia tinerii in somaj definitiv!!
    Meriti, ai mintit si ne-ai sfidat cat ai vrut, cu un tupeu marca PSDragnea!
    Vedea-te-asa somer din nou!!!

  8. Orbane, iar vei ajunge somer din 2024, te trimit astia tinerii in somaj definitiv!!
    Meriti, ai mintit si ne-ai sfidat cat ai vrut, cu un tupeu marca PSDragnea!
    Vedea-te-as somer din nou!!!