Home » Articole » Nicușor Dan, printre investițiile pe care le-a finalizat în 2023: Pasajul Doamna Ghica, 100 de autobuze electrice livrate, 50 de km de conductă nouă de termoficare, 11 locuri de joacă noi

Nicușor Dan, printre investițiile pe care le-a finalizat în 2023: Pasajul Doamna Ghica, 100 de autobuze electrice livrate, 50 de km de conductă nouă de termoficare, 11 locuri de joacă noi

Nicușor Dan, printre investițiile pe care le-a finalizat în 2023: Pasajul Doamna Ghica, 100 de autobuze electrice livrate, 50 de km de conductă nouă de termoficare, 11 locuri de joacă noi
Sursa foto: Ilona Andrei / G4Media
Ascultă articolul

La închiderea 2023 și în preîntâmpinarea anului electoral 2024, edilul Capitalei, Nicușor Dan, face un sumar al celor mai importante realizări administrative din acest an.

„Investiții finalizate în 2023 pentru București”, transmite Nicușor Dan, care în 2024 va candida din nou pentru un mandat de primar, cu susținerea politică a coaliției formațiunilor de dreapta, Forța Liberală, USR și PMPP. Printre investițiile pe care le enumeră: stația de epurare Glina, pasajul Doamna Ghica, 72 de tramvaie Imperio livrate, 100 de autobuze electrice livrate, 50 de km de conductă nouă de termoficare, 11 locuri de joacă noi și nu numai.

- articolul continuă mai jos -

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole