G4Media.ro

Ministrul cubanez de externe: Respingem energic isteria propagandistică şi mediatică pe care…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

39 comentarii

  1. si descultii astia au ajuns sa critice NATO?

    • Bolșevici de pretutindeni, uniți-vă !

    • Nu-i a bună!..
      Buncăre, mai sunt?

    • De, circar sau clown precum domnia ta și președintele Ucrainei nu prea pricep cum stau lucrurile în lume…
      Sau pe dumneata te-a născut măta cu bocanci in picioare???

    • Ce ciudat, titi astiz care sunt anti usr, anti vaccin, anti DNA, anti justitie, pro hotie, pro psd #ciumarosie sunt IN ACELASI TIMP mari fani ai rusiei si ai lui Putin.
      Ca @Progresu sau @motz aici de fata…
      Nu pune pe nimeni pe ganduri sirul asta incredibil de coincidente?

  2. Să fii sărac lipit și să continui să te închini Rusiei…

  3. Trist. Pe cetățenii cubanezi i-a întrebat cineva?

    • Pe noi ne-a intrebat cineva cand au venit soldati si.arme? Asta ne trebuie noua ,in rest avem de toate

    • Nu te-a intrebat nimeni Ionele, dar si daca te plangi pe internet nu patesti nimic. Daca chiar esti curios de diferenta, ia du-te si vezi cum ar fi sa te plangi impotriva guvernului si armatei in Cuba sau in Rusia

    • Adriane..ne-am scos cu plansu pe internet! Libertate adevarata, sa te plangi pe internet ! 😂😂🤦🤦🤦 Vai de noi!

  4. Coreea de Nord ce părere are despre ceea ce se întâmplă? Dacă Cuba își dă cu părerea despre ce se întâmplă în Europa, ar fi păcat să nu auzim și ce are de zis Kim.

  5. Asa ajungi sa delirezi cind te droghezi din zori si pina in noapte….

  6. Mda, frate de la altă mamă.

  7. Romania pe vremea lui Ceausescu.
    Tu acasă ai cetateni nemâncați si lipsiti de orice fel de calitate a vieții dar te pronunți pe teme internationale.
    Acum sa vorbim pe bune, cat de disperata e Rusia daca pune astfel de microSateliti sa latre la Luna.

    PS: cubanezii stiu ca rușii sunt ortodoxi, iar ei se sterg la fund cu catolicii, nu mai zic cu colorații.

  8. Bravo, Cuba!

  9. Astia mananca coceni dar isi dau cu parerea.

  10. Bravo, Cuba!

  11. Mai rămâne să critice NATO și ministrul din Burkina Faso.

    Cuba, Coreea de Nord, Venezuela, surori de suferință din aceeași mama vitregă cu Rusia, își exprimă îngrijorarea asupra extinderii NATO către Est. Sunt rupte in fund de sărăcie și corupție dar preocupate de soarta rebelilor din Donbas și Lugansk.

  12. asta-mi aminteste de bancul cu soricelul care, impreuna cu elefantul, se faleste despre „ce tare tropaie ei” 🙂

  13. cubanezul, de foame, latra la luna!

  14. Cand o tara ca si cuba iti bate obrazul legat de propaganda insemana ca ai trecut de limita.

    • Asta e ca si cum ai spune : când un traficant îți spune că ai făcut prea multe capturi de droguri de contrabandă înseamnă că ai depășit limita.

  15. Trudeau,bastardul lui fidel Fidel Castro, e mandru de Cuba si vrea sa tranforme Canada intr-o „democratie” cubaneza .

  16. Cetățenii Cubei știu infinit mai bine decât țăranii români ce politici viclene si expansioniste duc acești americani, încă cu mult timp înainte de a lua puterea Fidel Castro. Erau mișcări de trupe la Bobalna!

  17. Adevarul e ca toti cubanezii ar vrea sa se mute in rusia, nu in SUA sau Europa.

  18. Putin le strica jocul de-a noii ordini mondiale serpilieni-lor🤣🤣🤣🤣

    • Aveți dreptate, pe el îl interesează dezordinea mondială, nu ordinea, de acolo câștigă mafia KGB.

  19. Băieții ăștia pot oricând sa primească rachete nucleare de la rusi. Criza rachetelor se poate repeta oricând.

  20. Mai muciacios, Cuba a fost paradisul americanilor bogati si daca ramanea asa, acum traiai mai bine ca in Tenerife !

  21. S au unit comunistii…

  22. Au început să vadă alții, ce nu vedem noi, la o aruncătură de băț!

  23. Sarcasm sau neglijență domnule Bogdan. Burkina Faso este un stat independent și mândru, numai dumneata ai idea de-a face comparații absurde.
    Americanul? Da, este generos îți dă oul pentru a-ți lua găina!

  24. Respingerii respingerii. Problema este ca nu prea interesează ce respingeți voi.