G4Media.ro

Mii de oameni au protestat în Madrid, cu câteva zile înainte de…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

17 comentarii

  1. Astia-s trolii lui Putin.Sunt si vor fi in minoritate,dar ei vb la plural,”lasati-ne”- pai du-te in Rusia,cine nu te lasa?:) Acolo n-ai razboi,e liniste,pace,multa saracie si supunere.

    • Niște nerușinați. Și acum vreo 50 de ani, tineretul american murea în Vietnam, iar cel european lupta pentru pacea lui Brejnev! Asta și speră Putin: inflație și un val de demonstrații pacifiste capitularde în Occident.

  2. Fiecare tara are auristii ei.

  3. Românii proști au fost și proști au rămas.

    • vorbeste in nume propriu

    • se vede. pe unul il cheama gabriel. poti sa te muti in rusia. ne zici cum a fost 😀

    • Cute, e in Spania asta, cu spanioli

    • Gavril gavrilovici, e greu sa traduci articolul în limba rusa ca să înțelegi și tu. Sa îți explicam ce scrie în articol: scrie ca rusia va pierde războiul, economia va întra în colaps, rusii vor muri de foame, iar putin, medvedev, lavrov și toți trolii vor fi judecați de tribunalul penal internațional. Asta dacă vor avea noroc și nu ii vor „judeca” ucrainenii înainte… Panimaieși?

  4. De asta a stat Franco peste ei mai mult decât Ceaușescu peste noi!

  5. Norocul lor ca traiesc intr-o tara care nu-i baga la inchisoare 15 ani pentru astfel de proteste in care critica conducerea. S-au invatat cu prea mult bine astia

  6. În același timp in Ucraina….

  7. Manifestantii sunt plini de soluții , pensii si salarii marite.

  8. Solutia e razbelul, ca politicienii au avioanele cu plinul facut iar bombele cad peste nevoiasi ca de obicei. Pun pariu ca „dãştepţii” pro razboi de mai sus, nu au vazut in viatza lor pusca in realitate. Ei cred ca au 7 vietzi ca in jocuri

  9. O fi bine sa stai de zeci de ani in vestul Europei si sa ai o droaie de tari aliate NATO intre tine si rusi/iranieni/etc? Sa stai linistit si sa-si puna altii pielea la bataie in timp ce tu o arzi pe plaje cu tequila si in cluburi? Si mai si protestezi?? Baaa, cocalarilor!!!

  10. Doar când citești numele „Jaled” și îți și dai seama de ce e împotriva NATO 😂😂

  11. Ăștia sunt de la extrema stângă care au distrus Spania în 3 ani de guvern socio-comunist. Ți-e frică să pleci în concediu ca să nu te trezești cu casa ocupată la întoarcere. Și asta din vina a o parte din guvern. Sunt și în Spania o grămadă de idioți care îi votează.