G4Media.ro

Medic din Bacău, despre fetița de 13 ani moartă de COVID-19: A…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

15 comentarii

  1. Bonus, copilul nu avea nicio autopsie.

  2. „o formă fulminantă de pneumonie hemoragică”
    Si necesita investigații pentru elucidarea posibilelor cauze iatrogene.
    Daca este o forma de manifestare covid pura, fara alte medicamente, cei care studiază cazul pot publica in reviste foarte bine cotate studiul de caz.

    • Chiar, cum de nu s-a gandit nimeni. Sa spuneti, va rog, si celor care nu se vaccineaza, si celor care se opun categoric vaccinarii copiilor. Ce treaba minunata e sa ajungi „cazul” dintr-un studiu de caz intr-o revista foarte bine cotata. Parintii ei trebuie sa fie chiar mandri.

    • Studiul poate ajuta medicina si sa nu moara alti copii. Durerea parintilor sau a apropiatilor oricum e imensa cu sau fara studiu.

  3. iatrogenia !

  4. Au „oxigenat-o” și pe asta cum trebuie. Este nevoie de morți pe răboj. Bine că nu au pârpălit-o…. Cum proceda Mahler.
    Este nevoie de mortalitate mare să poate speria prostimea.

  5. Dumnezeu sa o odihneasca.

  6. Si j.e.g urile vor incepe: au omorât-o doctorii cu medicamente, nu avea cum să moară de la covid bla, bla bla.
    Si părinții inculți vor zice: da, au dreptate, nu moare copilul meu, ba din contra, vaccinand-ul se miocardeste si moare.
    Si uite asa vor mai muri copii in continuare…
    Ticăloșia combinată cu prostia rezultă România!

  7. Fara autopsie cum si-au dat seama ca de la covid i se trage ,poate avea o boala de care nu stia nici ma-sa ?

  8. probabil ca parintii nu au „cotizat” cat trebuie la doftori… auzi a fost „ingrijita” de 2 doctori de specialitate

  9. Cind medicii nu mai inteleg nimic ( cu toata stiinta lor ) ar fi cazul sa inteleaga ca exista Dumnezeu .
    Mai lasati tic-tok , YT . FB , instagram si alte rahaturi si puneti mina pe o carte :

    Medicina iubirii – Autori : Cristian si Adrian Harghel .

    Medici , doctori , cercetatori , savanti , …. chiar oameni de rind ( care le platiti salariile primilor mentionati .)

  10. Vrem autopsie, dar facuta de medici independenti, care sa o faca fara sa stie despre ce e vorba pentru a nu fi ‘constransi’.

    • Da, asa este! Zice bine domu’ antitirani.
      Sa se aduca doctori din alta galaxie, legati la ochi si astupati la urechi si sa fie asistati de o comisie BOR pentru a descoperi adevarul si realitatea adevarata pe care numai noi, cei care am trecut prin scoala de mai multe ori la aceleasi materii si tot degeaba, stim si cunoastem🤪