G4Media.ro

Încep reglările de conturi în PSD: Horia Nasra cere demisia șefului organizației…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

8 comentarii

  1. Afară cu sekurikii din viața publică!

  2. Alexa este un santajist si stiau asta de cand l-au inclus in partid. Reprezinta 100% fata paridului. Si da, tot clujanul se fereste de orice contact cu el.

  3. doi paduchi care fac de rusine clujenii

  4. # împreună?
    Josnic om mic, parvenit!
    Împreună cu „GROBIANUL” pus șef peste turmă!
    Marș din Cluj țăranilor! Împuțiților! Mafioților!

  5. Ba sa ramana!

    Vreau sa vad postere uriase atarnate de blocuri si pe stalpi cu toti borfasii si lingaii de la PSD-PCR pentru ca nu avem voie sa uitam cine sunt tovarasii din partid.

  6. Vazind rezultatele dezastruoase ale PSD i la nivel de Cluj ,propuin desfiintarea organizatie partidului …ar fi mai bine pentru toata lumea

  7. ba din contra, văzând rezultatele dezastruoase ale PSD sub conducerea schizofrenicului Alexa, propun păstrarea acestuia în funcție, sau și mai bine, promovarea lui la conducerea PSD național, în locul vevianului cu mantie. Numai Alexa ar putea distruge pesedoiul mai bine decât dăncilă :))))