G4Media.ro

Cioloș către Dăncilă: Se împlineşte o săptămână de când Guvernul a ales…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

8 comentarii

  1. @ciolos
    Sictir tradatorule de tara, copilul nelegitim al lui soros, nepotul „vulpii” de la 0215 si discipol al lui pipi guru bivolaru.

    • Buna ziua Morjan,
      Observ ca vorbele iti fac onoare numelui. Dat fiind că prostia iti este principalul atribut am sa-ti raspund pe limba ta: muie psd!

    • Norocu’ nostru morjane e ca sunteti atat de dusi cu capul incat comentariile voastre nu pot fi luate in serios de niciun om cu toate tiglele pe casa. Daca veneati cu ceva argumente in firea lor, trebuiau combatature. Asa, va faceti de rahat singuri

    • Sextoyu’ lui Macavei bețiva, sa nu uitam!

    • Morjane, Asistatule, fiti pe faza pt ca se pregateste Barna s-o critice pe Veorica !

      PS. A promis ca o face „muci” ! Hai, bagati antrenamente ca daca nu-l multumiti pe Ochi de Peste Mort va taie din simbrie ! 😉

  2. Demisia va fi abia dupa ce se dau legile care-l vor scapa pe Dragnea & Co, ce va faceti ca nu pricepeti? Apoi sa vezi scandaluri si proteste ale votantilor psd si nu numai, care se vor vedea cu lefurile si pensiile taiate la loc, ca nu-s bani de plata… si uite asa si cu sacii aminstiati in caruta si cu boii inapoi la caruta PSD la parlamentarele urmatoare . Ca doar e fals ca presedintia intereseaza pe cineva, la cum va fi jumulita de atributii.

    Dar asta nu inseamna ca nu incercam pina la capat, poate s eintimpla ceva di Dragnea e condamnta mai reoede. Speranta moare ultima!

  3. FMMciolos!