G4Media.ro

Bătaie între două familii care au organizat împreună masa de Paști, în…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

10 comentarii

  1. O fi avut ăla lanțul mai gros la gât și lu’ ăstalalt i-a fost ciudă?!

  2. Foarte importanta si impresionanta stirea aceasta. Daca tot mi-am irosit cateva minute din viata ptr a citi aceasta epopee impresionanta, zic ca pot pierde cateva minute si ptr a va mulțumi ptr asta…. Deci mulțumesc

    • E important sa stim ca si Pastele e/ a devenit prilej de „bauta”. In asezarea pricajita si murdara unde locuiesc, pe litoral, era plin de scandalagii beti pe strada. Ghici cata politie era?

  3. Mămicul lui Găozila i-a tras o poșetă-n cap lui tătica lu’ von Scheiße, pe urmă s-au pupat jos. Big cheese! :))))))

  4. Familia traditionala

  5. Grive !

  6. Doar atât știm ca și nație (bineînțeles, dacă ne aruncam într-o oală cu toții).
    „Griluri” aiurea prin locuri neamenajate, beri și mici, manele, gălăgie, gunoaie, bustul gol de parcă suntem acasă și bineînțeles la urmă, ca cireașa de pe tort…. O bătaie bună să dovedim ce nație de cocalari negrii suntem.

  7. mandru ca sunt roman!