Primele cazuri de COVID-19 din primăriile Constanța, Năvodari și Mangalia au fost confirmate de conducerile instituțiilor
18 iun. •
1
Primăria Constanța a anunțat că o angajată din cadrul Direcției Autorizare și Sprijin Operatori Economici a fost confirmată pozitiv cu coronavirus și că urmează efectuarea anchetei epidemiologice a DSP Constanța: ”DSP va efectua ancheta epidemiologică, iar până la finalizarea acesteia toți colegii de birou vor intra în izolare la domiciliu”, au transmis reprezentanții Primăriei Constanța. […]