BREAKING Guvernul a publicat proiectul de OUG pentru compensarea facturilor la energie. IMM-urile, firmele din industria alimentară și instituțiile publice vor avea facturi plafonate pentru doar 85% din consum / Lovitură pentru centralele electrice ale Petrom și Romgaz
01 sept. •
25