G4Media.ro

Arest prevenitv pentru toți cei 14 inculpați din dosarul „fabricii de permise…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

12 comentarii

  1. I-au arestat, cum i-au arestat acum niste ani si pe vamesi, cu elicopterele, cu dovezi de la camerele montate la locurile de munca, actiune mare ! Asa si acum, i-au arestat, iar dupa multa, multa vreme, justitia le va aplica niste achitari dure !

    • De unde stii tu, ma, florine? Esti Mafalda, sai ce plm? Taci draq si zi merci ca se mai prind corupti inca in tara asta de kkt.

  2. pensionare la 45 de ani, pensii speciale si reangajare la stat. cumularzi

  3. aici e mare lantul trofic. vor fi facuti scapati.

    • ai impresia ca lantul se oprea la sef ,ala cu 20.000 de euro pe zi? nici vorba se ducea cel mai probabil pana la Bucuresti , da acolo nu au inca tupeu sa deranjeze.

  4. In vremea lui Ceaușescu militia dădea un permis pe un porc la galeata, in democratie politia il da pe 5000-7000 euro tot la galeata.

  5. În fiecare județ e la fel. Probabil cei de aici nu au vrut să dea mai departe din bani.

  6. Inchisoare pe viata si anularea oricaror drepturi merita acesti nenorociti!

    • Judecatorii romani sunt mafioti vicleni, au acceptat arestul preventiv sa nu bata la ochi complicitatea.

  7. Flutur si Lungu chiar n-au stiut nimic? Greu de crezut. Despre taierile ilegale de paduri, mortii cu zile din spitalul judetean datorita incompetentei cadrelor angajate pe spaga (si altele de care omul de rand nu stie sau nu mai vrea sa stie) nu au auzit nimic „gospodarii” judetului/municipiului Suceava?

  8. Miile, sutele de permise eliberate astfel produc mai multe victime decat pandemia in ani de zile dle Presedinte ! Ce raspuns ”legislativ”dati pentru criminalii astia ??!! Le dati bucurosi pensii speciale dar dupa condamnare , nu-i lasati fara ele ?! Ca asa era si pe vremea lui Cuza pe care il tot invocati ca initiator !! Puscarie, confiscare si deposedare de orice drepturi speciale !!

  9. PENSIA SPECIALA A nevestei LUI iordache A CRESCUT DE LA 2500 LA 5200 DE EUR/LUNA.

    DE ATATA TAIAT SI DE ATATA IMPOZITAT!