G4Media.ro

Alfred Simonis explică votul PSD la moţiunea simplă față de ministrul Virgil…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

18 comentarii

  1. Daca PSD il vrea in continuare pe Virgil Popescu la ministerul Energiei, sa-si asume raspunderea pentru jaful de pe facturile la energie!
    Pesedistii se fac ca-l critica pe Virgil Popescu, dar refuza sa voteze pentru sanctionarea prostiilor lui!

    • Nu-i nimeni atât de fraier încât să creadă că ciumații roșii îi iubesc pe peneleii.
      Ca de obicei, ipocrizia hoților de la pesede merge până acolo unde ea se întâlnește cu penibilul.

  2. Grija lor e doar USR si nimica altceva.

  3. Asa face si cu masurile, decat sa ia masurile care le-au spus USR si care sunt singurele realiste mai bine nu le ia numai sa nu le dea dreptate celor de la USR.

  4. Pana la urma au dreptate, din cauza USR nu pot face nimica ca sunt prea bune deciziile propuse de ei.

  5. Doua clanuri mafiote se sprijina fara obiectii PSD si PNL

    • Nu două , ci trei ! UDMR este la fel de vinovată de dezastrul economic , social și politic produs după 1989 .
      Cu toate acestea 90% dintre români au in intenția de vot la următoarele alegeri , pe cele trei partide !

  6. Traseistul Tutuianu revine la varf, Ciuca l-a numit secretar general adjunct al Guvernului. Cum s-a plimbat intre PSD, Pro Romania si iar PSD
    ESTE EVIDENT omul sistemului ,in consecinta AVEM ,CE AM ALES ROMANIA !

  7. De ce credeți că a fost ambasadorul SUA la nuntă, că-i plac obiceiurile noastre? A trasat linia, de ăsta nu vă atingeți. Credeți că Ciolacu luptă pentru binele nostru? A făcut valuri cu Mintia, care se va demola și gurile rele spun că de fapt terenul este vizat. Acum declară că în România nu este șomaj, USR este de vină că Popescu este o pramatie. Dacă nu le convine de ce nu inițiază ei moțiunea.

  8. In august 2021, cu USR la guvernare, pretul la electricitate pe piata libera era de vreo 6 ori mai mic decat dupa plafonarea facuta cu picioarele de PSD&PNL.
    Restul e doar aceeasi mistocareala ieftina la adresa noastra cu „de vina e razboiul, Putin, USR, Basescu, mama lui Stefan cel Mare, americanii, reptilienii, cormoranii”.

    • Din prețul energiei nu câștigă decât intermediarii, adică oamenii ambelor tabere, așa-zișii „traderi”. Cine are nevoie de intermediari? Ar trebui sa fie doar producători, distribuitori și consumatori… Restul sunt speculanți!

  9. Auzi la ei ne ingropa pe toti doar sa isi satisfaca orgoliu si sa nu se lase baturi politic de USR.

  10. Nu va mai faceti griji de USR si amintiti-va si de noi ca murim de foame, dar va rugam frumos treceti peste orgoliu si salvatineeeeee….

  11. Astia sunt la guvernare sa nufaca nimica ca sa nu ii lase la guvernare pe USR sa faca ceva(logic).

  12. J…..i!
    Ia sa-i auziti pe PSdei la iarna cum il vor balacari pe Virgil Popescu-PNL, cand romanii vor ingheta de frig!!

  13. Din prețul energiei nu câștigă decât intermediarii, adică oamenii ambelor tabere, așa-zișii „traderi”. Cine are nevoie de intermediari? Ar trebui sa fie doar producători, distribuitori și consumatori… Restul sunt speculanți!