G4Media.ro

Ciolacu: Dacă Iohannis nu e de acord cu premierul propus de PSD…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

12 comentarii

  1. Să nu uitați să dați cu lubrifiant când faceți rotativa aia… Despre anticipate, ce să zic… n-ai curaj Marcele, n-ai curaj!

  2. Le-o trage asta pnl-ului…Asa patesti cand pupi javrele comuniste. Hai pnl „distreaza-te” ca meriti.
    Pupat USL2.

  3. Individul ăsta din spatele șatrei trebuie pus cu botul pe labe.Este inadmisibil cum manipulează prostimea.

  4. Numai ei vor să fie primari în Bucureşti, aşa s-au obişnuit cu ciolanul de îl vreau cu tot dinadinsul.
    Măi fraţilor dar daţi-vă demisia că nu vedeţi ce plâng ăştia măi, de ce sunteţi aşa răi că de când nu mai reuşesc să câştige alegerile le-au mai rămas să vă convingă să vă daţi demisia astfel nu mai ajung şi ei la ciolan(cum fac şi la alegeri când vă spun să nu mergeţi la vot dacă oricum nu îi votaţi pe ei şi să îi lăsaţi să voteze numai ei).
    Cât îşi doresc ciolanul ăsta, nu fiţi răi măi daţi-vă demisia!😂😂😂😂😂

  5. Cred ca incepe Ciolcau sa se prinda ca e rezerva 3-4 la propuneri de premieri.

    Nu de alta, chiar daca memoria romanilor e scurta, merita amintit ca nici PSDul nu a „agreat” ca seful PNLui sa fie PM – la acea data Catzu.
    Istoria se poate repeta, si PNLul poate sa nu fie de acord cu un sef PSDist care a bagat numai strambe – Ciolacu, si sa propuna un alt PSDist care ii va si lua locul lui Ciolacu la scurt timp dupa. Cine sa fie favoritul, cine sa fie?

  6. S-au mai dat unii cu curul de pamant pentru alegeri anticipate si au ajuns in opozitie. 🤣
    Nu ai sange in instalatie…. 🤣
    25 Mai este departeee…. s-ar putea sa te rogi sa nu fii prim ministru! 🤣

  7. in romania anilor 2022 nu se pot face alegeri anticipate

  8. Dacă o țineți tot așa,cu alba-neagra,s-ar putea să nu mai contați!

  9. De-o fi Firea sau Ciolacu,
    Tot așa vor da de dracu’.
    Klaus neavând ce face,
    Neputând zice „ptiu drace”
    O va „cârmi” spre norod
    Care’n drum spre eșafod
    Disperat, va sări gardul ..
    Acolo, primindu-l iadul…

  10. Trădătorul tarii ca accepta orice va propune Couma Roșie doar ca sa nu fie Demis!

  11. Și ce trădări a făcut președintele ? A pactizat cu rușii cum își doresc unii din țară și eu nu știu? Cînd faci afirmații de orice fel bazează -pe fapte nu ce ai auzit de la unii și de la alții!

  12. Eu vreau acum alegeri anticipate și parlamentare și prezidențiale și locale, că am văzut ce bine au făcut țării….