G4Media.ro

Violeta Alexandru anunță că Ministerul Muncii a integrat în format electronic mai…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

7 comentarii

  1. Aplicația in sine este de joasa complexitate și putea fi realizată de 2 programatori medii in 2 săptămâni. Pt necunoscători pare wow, o minune realizată cu sute de mii de oameni, dar e ceva banal.

    • Nu este nimic nou sub Soare! o lista de documente publicate pe un site si o adresa de e-mail …si gata! – s-a facut marea digitalizare!

    • Aia 2 programatori au fost plătiți din salariul liftierei concediate 🙂
      Moment de glorie pt Vio de la muncă, taranul fara smartphone se va bucura cel mai mult de digitalizarea asta.
      Pe când unificarea bazelor de date ale ANAF cu Vama? Sunt promise de 10 ani și nimic, spre fericirea evazionistilor.

  2. Eu sunt circumspect cu comunicarea asta electronica a lor din moment ce ministerul muncii nu e în stare să răspundă în termenul legal la niște simple petitii cu întrebări de bun simț transmise tot electronic! Nu mai le e teamă că poți să-i de gât, ca la ghișeu, sunt și mai relaxați și nesimțiți „electronic”!