G4Media.ro

Valeriu Gheorghiţă: După 15 ianuarie începe vaccinarea persoanelor din etapa a doua,…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

7 comentarii

  1. Ar fi trebuit sa ofere acces la toti doritorii, nu doar peste 65 de ani. Ce se va intampla cu cei care muncesc in strainatate, de exemplu? ei pot sa fie bolnavi? mai ales ca au sanse sa imprastie boala de la un loc la altul.

    • Cei ce muncesc in strainatate sa plateasca acolo contributiile sociale si sa se vaccineze tot acolo. Logic sau?

    • aia care muncesc în străinătate platesc impozite pentru sănătate in RO?…dacă nu le plătesc de ce să beneficieze?…

  2. Cei care muncesc în străinătate cu acte se vaccinează acolo. Cei care nu au acte fac ce fac și dacă se îmbolnăvesc de orice.

  3. Lasă-i pe cei care muncesc în străinătate, de ce nu se pot vaccina cei care muncesc ÎN ROMÂNIA și plătesc lunar mii de lei pentru „asigurarea” de sănătate?

    • Lasati vaccinarea ca nu are nimeni nevoie de ea ,e totul o facatura programata pentru a impune digitalizarea robotizarea si controlul digital absolut.Urmariti pista banilor si veti ajunge la verticii finantei mondiale,Black Rock Vanguard conduse de Lary Finck &co

  4. Am și eu o întrebare. De ce trebuie plătiți în plus medicii, asistenții și registratorii care se ocupa de vaccinare? Fac cumva altceva decât specificul meseriei? Pe lângă salariile nerușinate sa le mai de-a în plus? Cât sa le mai de-a medicilor? Au ajuns sa nu mai facă nimic fără sa primească bani. O sa facă consultații numai dacă primesc bani în plus. Mai avem puțin și trebuie sa le cedam salariile ca să nu se supere și sa plece din tara.