G4Media.ro

USR anunță că va participa la protest: ”La un an de la…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

14 comentarii

  1. E timpul sa le dam peste bot PSD-istilor.
    Destul au golanit pana acum.

  2. Teama mi-i ca USL va fi huiduit. Si asta pentru ca seful USL a inselat asteptarile. Din cauza metehnelor comunistoide si a acelei afirmatii nefericite. Vorba unui filozof celebru: daca vrei sa inseli lumea , insal-o gros, ca subtire nu se prinde. Dan Barna, un poltician infumurat si cu ochelari de cal, a vrut sa treaca drept cel mai curat, a vrut, cu multa ingamfare, sa-si faca o reputatie stralucita, atacandu-l, necugetat, pe dl Iohannis. E usor sa ponegresti cand nimic nu ai a spune…

    • o porcarie ,partidele au politizat mitingul.

    • @Aliona. Unitatea de gandire si simtire, este departe de a fi ceea ce tu intelegi prin cuvintele „partidele au politizat mitingul”. Vino si protesteaza impotriva Tiraniei diabolice, impotriva Ticalosiei baronilor fanarioti mari si mici, imotriva latraturii, porcariiilor si mascarlacurilor nenorocitului partid-stat Mafiot, partid absolut lipsit de pietate pentru tot ce e natiune romaneasca, credinta romaneasca, femeie romanca etc.etc.

    • USL e alianta PNL cu PSD , sia veti dreptate ambele partide au dezamagit si PNL si PSD. Dar probabil dumneavoastra confundati voit USR cu USL, un fel de propaganda negativa pe ascuns. Cei din USR vor fi la miting dar fara insemne de partid, asta inseamna politizarea mitingului ? Daca m-am inscris intr-un partid nu mai am voie sa protestez ca vezi doamne politizez mitingul ? USR-ul nu a sustinut ca ei sunt buricul pamantului si ei au organizat mitingul ci doar ca participa si ei la miting , ce e politizare aici ?

  3. Fratele meu, cred ca nu stii despre ce vorbesti. USR si USL sunt total diferite.

    Iar au venit trolii semi-analfabeti sa isi dea cu parerea.

    • USR, bineinteles. Apoi, daca-i Uniunea Salvati Romania, incotro e limanul? Unde e dreptatea? Unde e Salvarea aia? Istoria unor fiinte…care striga Ajutor! Istoria unei fiinte fara carne, fara oase, fara trup, fara scapare spune multe, dar nu spune totul. Intr-un cuvant, nimic nu arde pe ticalosi mai mult ca vorba goala.

    • Sandu,
      Vorba ta e goală, și totuși pute a căcat ! Pentru că te hrănești de la Latrina 3

    • @Mario, parafrazandu-l pe I.L.Caragiale: Nu, hotarat: USR-ul acesta e nefacut inca; nu e pan-acuma dospit cumsecade. Ca daca era dospit cumsecade, salva, cel putin postelectoral, Romania din ghearele Monstrului psd-alde. Au tot aruncat praf in ochi, au abuzat, prin spirit de parada, pana cand au ajuns sa faca haz de necazurile statului.

  4. Parteneri ?!! Lasati-l pe Caramitru sa va scrie mesajele !! Ce dracu ”partener”a fost sluga dancileza pentru Infractorul de la Rahova ?!
    Iar Infractorul de Rahova era sluga altora care sunt adevaratii stapani ai Romaniei !! Aceeasi stapani (sponsori, finantatori daca vreti) care l-au stapanit si pe Monta la vremea lui !!