Home » Articole » Un şofer a fost prins cu viteza de 231 de kilometri pe oră pe Drumul Expres în afara localității Piatra Olt/ El a rămas fără permis pentru patru luni şi a fost amendat cu 1.450 de lei

Un şofer a fost prins cu viteza de 231 de kilometri pe oră pe Drumul Expres în afara localității Piatra Olt/ El a rămas fără permis pentru patru luni şi a fost amendat cu 1.450 de lei

Un şofer a fost prins cu viteza de 231 de kilometri pe oră pe Drumul Expres în afara localității Piatra Olt/ El a rămas fără permis pentru patru luni şi a fost amendat cu 1.450 de lei
Sursa foto: Facebook / Politia Romana
Ascultă articolul

Un şofer a fost prins de poliţiştii din Olt în timp ce circula cu viteza de 231 de kilometri pe oră pe Drumul Expres 12, el fiind lăsat fără permis de conducere pentru patru luni şi amendat cu 1.450 de lei, transmite News.ro

Inspectoratul de Poliţie Judeţean Olt a transmis că poliţiştii Serviciului Rutier Olt au depistat în trafic, miercuri, pe Drumul Expres 12, în afara localităţii Piatra-Olt, un autoturism care circula cu viteza de 231 de km/h, pe un sector de drum cu limita maximă de viteză de 120 km/h.

- articolul continuă mai jos -

Autoturismul a fost oprit, iar la volanul acestuia a fost identificat un bărbat, în vârstă de 40 de ani, din municipiul Craiova, judeţul Dolj.

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole