G4Media.ro

ULTIMA ORĂ 1.146 de pacienți sunt internați la Terapie Intensivă, din care…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

13 comentarii

  1. În general aveam cu 15% mai multe cazuri decât apeluri la 112,acum e fix invers, se pare ca fie guvernul minte, mai ales ca avem doar 27.000 de teste, ca să nu mai zic ca 17.000 sunt la cerere,fie e o anomalie

  2. 2 dintre mortii aia sunt apropiati ai Sosoacai care, culmea tupeului, sustine ca au murit fie de pneumonie „netratata” fie…”nu se stie de ce”! Vorba aia, nu poti sa inveti porcul sa zboare

  3. A inceput propaganda,de Craciun si Revelion in case,misto ca acum baga si copii bolnavi din pix,sa-i intepam si p’aia intre 5-11 ani chiar daca sunt imini la gripa asta de tip A!

  4. Sunt 8 la ATI. Titlul e mincinos.

    „Măcar copilașii sa ii salvam” – Magister Vasile Vlad „Omul” Voiculescu

  5. De gripa sau pneumonie simpla nu avem copii pe ATI? Bata-va Dumnezeu, sigur sunt zeci pe tara si nu doar 8!

  6. E clar ca minte astia, eu stiu mai bine dupa ce am stat cinci minute cu ochii in tavan, am primit toate informatiile corecte de la marele bongo, detinatorul adevarului absolut.

  7. @all Trolache,dupa doi ani de minciuni trebuie sa ai intelectul de euglena daca mai pui botul la manipularile lor. Hai,mascuta pe bot,sub pat in casa de Craciun si Revelion,booster din 3 in 3 luni,ca nu mai e la 6,asa i-au anuntat pe englezi !