G4Media.ro

Trei miliardari, escortele lor de lux și alți angajați, care voiau să…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

12 comentarii

  1. Cetățeanul român din grup era de sex feminin, și avea calitatea de escortă, bineînțeles

  2. Judeci prea repede.

    E barbat, si el aducea banii de finantare, castigati cu multa sudoare din ilegalitati cu statul din Romania.

    Spera sa devina si el miliardar legal.

  3. Bravi francezi, regulele trebuiec respectate chiar si de catre miliardari. Daca veneau in România acesti indivizi Iohannis si Orban le ar fi intins covorul rosu .

    • Dragnea, Tariceanu si Ponta i-ar fi bagat la ei in sufragerie, le suteau diplomatul cu bani si apoi spuneau ca nici nu au fot acolo

    • Corect se scrie” Regulile”.
      Mai învață să scrii si pe urmă vorbește despre alții.
      Că tot veni vorba: poate Draknea și Tariceanu îi invita la vila personală și pe urmă ziceau că nu-i cunosc.

  4. Redistributia Avutiei!!!

    Asta e marea problema a sistemului occidental din prezent. Si nu ma intelegeti gresit, nu sunt fan al Comunismului. Nici vorba! Consider comunismul cea mai gresita inventie a istoriei.

    In acelasi timp insa, Capitalismul insuficient reglementat e salbatic pt ca lasa o multime de oameni in saracie lucie, in timp ce altii (precum cei descrisi in acest articol) se imbogatesc si sa imbuiba in mod nerusinat.

    Nu am sperante ca vom vedea reglementari mai stricte (a se citit impozitari marite chiar si de 90% pt venituri mai mari de o anumita suma – 1 sau 10 mil. euro/dolari???) in viitorul apropiat, datorita legaturilor mult prea stranse dintre super-bogati si politicieni, dar acela ar fi urmatorul pas logic al istoriei occidentului.

    • Aici nu capitalismul e problema ci corupția, adică mariajul dintre bani și politic. Dacă vrei să deschizi orice afacere mai mare, vorbești cu primarul, nu există proceduri clare…si asta in orice țară. Dușmanul nu este capitalismul, comunismul etc , ci omul corupt.

    • „Redistributia Avutiei” = Comunism. Asa ca lasa vrajeala. : )

    • ei lasa ca nici statul nu face ce trebuie cu banii din impozite. si statul (anumiti oameni din el adica) fura de rupe din banii de taxe si impozite. motiv pentru care si privatul zice ca de ce sa cotizeze daca se fura. e un cerc vicios aici.

    • Fane, lasă vrăjeala.
      Istoria occidentului ? Da’ istoria noastră , mioritică, ce are ? Ea nu se potrivește ?

  5. Aha. Serios ? Chef cu crve si pe urmă brusc apar 900 de locuri de muncă ?
    Tăriceanu, ai auzit ?