Home » Articole » UPDATE Un bărbat s-a urcat pe un pilon al podului Basarab și amenință că se aruncă în gol / Intervenția echipajelor ISU, în desfășurare / Traficul a fost închis

UPDATE Un bărbat s-a urcat pe un pilon al podului Basarab și amenință că se aruncă în gol / Intervenția echipajelor ISU, în desfășurare / Traficul a fost închis

UPDATE Un bărbat s-a urcat pe un pilon al podului Basarab  și amenință că se aruncă în gol / Intervenția echipajelor ISU, în desfășurare / Traficul a fost închis
Vedere aeriana a Bucurestiului. Inquam Photos / David Muntean
Ascultă articolul

Traficul a fost închis pe podul Basarab din Capitală, după ce un bărbat s-a urcat pe un pilon, la o înălțime foarte mare, amenințând că se aruncă în gol, relatează digi24.

Echipaje ISU au ajuns la fața locului, dar reprezenții instituției spun că nu pot comunica momentan cu acesta.

În acest moment podul este închis, circulația în zonă fiind blocată.

- articolul continuă mai jos -

„Polițiștii Direcției Generale de Poliție a Municipiului București – Secția 3 au fost sesizați cu privire la faptul că un bărbat s-ar fi urcat pe pilonul unui pasaj din Sectorul 1. La fața locului s-au deplasat polițiștii, care au luat primele măsuri pentru asigurarea zonei, precum și o echipă de negociatori”

A fost solicitată prezenta televiziunilor. De asemenea, au sosit negociatorii și se așteapta o scară de la ISU cu o lungime de aproximativ de 70 m, spun sursele G4media.

Știre în curs de actualizare

Știri video

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole