Băsescu, despre comunicatul SIE rus: Nu mai au ruşine şi nu sunt dispuşi să mai utilizeze subtilităţi. Ca să nu lase loc de dubiu, au ieşit şi au spus: Ăsta-i omul, îl susţinem! / Este clar că România este infiltrată de spionajul rusesc
05 mart.