Home » Articole » VIDEO/FOTO Sute de persoane, în fața sediului de campanie al lui Nicușor Dan / Se cântă: Ole, Ole, Ole Simion nu mai e!” și „Nicușor, Nicușor!”

VIDEO/FOTO Sute de persoane, în fața sediului de campanie al lui Nicușor Dan / Se cântă: Ole, Ole, Ole Simion nu mai e!” și „Nicușor, Nicușor!”

VIDEO/FOTO Sute de persoane, în fața sediului de campanie al lui Nicușor Dan / Se cântă: Ole, Ole, Ole Simion nu mai e!” și „Nicușor, Nicușor!”
sursa foto: G4Media
Ascultă articolul

Sute de persoane s-au adunat în fața sediului de campanie al lui Nicușor Dan pentru a se bucura de rezultatele celui de-al doilea tur al alegerilor prezidențiale. Nicușor Dan numără deja peste 600.000 de voturi în plus față de candidatul AUR, George Simion, după numărătoarea a peste 88% din procese verbale.

Manifestanții au cântat „Ole, Ole, Ole, Ole, Simion nu mai e” și „Nicușor, Nicușor, Nicușor!”

- articolul continuă mai jos -

Nicușor Dan a ieșit la balcon, fiind ovaționat minute în șir: „Europa, Europa!”, „Nicușor, Nicușor!”

Manifestatie Pro Nicusor Dan1

sursa foto: G4Media

Manifestație Pro Nicusor Dan

sursa foto: G4Media

Manifestație pro Nicusor Dan2

sursa foto: G4Media

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole