Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Liderii PSD, PNL și UDMR se întâlnesc vineri seară la ora 19.00, au declarat surse politice pentru G4Media.
Marcel Ciolacu, Ilie Bolojan și Kelemen Hunor au o ședință la sediul guvernului, prima după ce Ciolacu a anunțat joi că PSD se retrage din negocierile coaliției.
De remarcat că liderii USR nu au fost invitați la întâlnire până la ora publicării acestui articol.
Vom reveni
Ei de 35 de ani se intalnesc si degeaba.
Bine că USR n-a mușcat momeala decât cu vârful buzelor și s-a retras la timp din scenetă…
Nea Marcele, să-i spui Regizorului să-și pună pofta-n cui..!
Marcel mincinosul a spus ca luni se vor relua discutiile. Ni el nu crede ce spune. Iar aceeasi mizerie de coalitie.
Stie ceva cei de la USR, sunt foarte atenti.
se screme marcel sa dea ordonanta trenulet?sau o lasa cadou pt neacsu…mai sa fie
tot psd care si a batut joc de finantele unei tari ,noaptea mintii…iar cacarau ,vizionam filme proaste…
Dovedesc curaj! E rândul nostru să dovedim!
udmr e raul necesar si nu comentez dar pe ceilalti doi sper sa-i vad sub 10% si sa dispara in timpul vietii mele
Două, trei exemple de înjurături?
Marș!
Cred că cineva a sucombat!