G4Media.ro

Românii din Italia anunță protest la Milano împotriva ”guvernului trădării naționale”. Se…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

34 comentarii

  1. Tardiv de tarziu!

    • De ce zici asta?

    • Cum „de ce”?!!!!
      Cu PNL braț la braț cu PSD și UDMR, au devenit imposibil de realizat cele 2 deziderate!
      Cine vrei să le mai facă, noi, simpli cetățeni?!

    • Cat blestem pe biata țară, cu un asa președinte, nu avem noi norocul ala sa scăpăm prea curând de impostorulu Werner

  2. Bravo romanilor din Milano, Milano este sper Timisoara Romaniei 2021!

  3. Cine nu traieste in Bucuresti, inca mai are sperante.

    • Asa e, eu traiesc in bucuresti.
      Si nu mai am nicio speranta.
      Tot ce se intampla, pana si cel mai neinsemnat lucru, este impotriva tarii.
      Toate c a n a l i i l e sunt aliate pentru a jefui tara.
      Trist. Emigrarea pare singura salvare, personala.

    • Vezi ca are doamna Firea niste oferte de nerefuzat.

  4. Daca l-ati bagat si pe droghy Dide ….

  5. Cifra cheie din material, poate mai exact 15 (cinşpe, quindici) diasporeni cu tot cu carabinieri. Restul… zero, de 3 ori zero!
    Che ridere!

  6. Am inteles de ce cenzurati si ce nu e bine sa zic,cenzorilor. Nicio problema,opinia mi-o pot zice si pe alte site-uri sau pe Telegram!

  7. Data viitoare votaţi mai bine. Protestele sunt doar o joacă, votul e putere.

  8. Cam mult galben…

  9. Inainte era mut și credeam ca e totuși un tip cu capul pe umeri. De când a început sa vorbească pare un pro#sto#van pa#pu#sat de echipa distrugătoare pnl+psd după cum dictează ma#fi#a.

  10. Vreti sa protestati? E simplu: nu mai trimiteti bani in Romania 6 luni. Vor muri de foame PNL+PSD.

  11. Manipulare marca USR/Goebbels! Si pentru cine?
    Pe altii nu ati gasit sa ii sustineti?
    15 bucati == 0(zero)!

  12. S-au activat capeteniile #iste, poate poate mai pune „pul****” botu’ la aberatiile lor.

  13. Atacatevi al cazzo asta ati votat

  14. După ce ați votat ca niste orbi pe mutu’ plimbăreț de la Cotroceni de două ori. Ați întors țara pe dos cu „aerele” de „emancipați vestici” acum aveți nerușinarea să strigați „jos” cu Kalus Troiannis . Niste lași inculți politic, stați și slugăriți acolo la străini nu mai votați pentru cei din țară pentru că habar nu aveți cât de ușor de manipulat sunteți când singurul canal de știri e Facebook la voi!

    • Interesant cum acesti diasporeni se imflameaza acum pe cucpendula wernerm pai nu ei l-au vrut 100 de anila Cotroceni? Cat despre drogalaul ala de dide sa protestezi pentru ca a fost arestat un drogalau asta e ipocrizia penibililului, asta inseamna sa manipulezi cu facebook-ul toti incultii si capsunarii de pri Italia Spania si pe unde or mai fi

  15. Theodor Paleologu, atac la Diana Șoșoacă și George Simion: „O matracucă grotească și un golan de cea mai joasă speță”
    Cine vorbeste ? Dusmanul lui Eminescu !

  16. Sa protesteze impotriva Dulapului, pezedei, penalei, care e problema ? Asa e in Democratie.
    Daca sunt pro-vaxx, poate cer si publicarea contractelor dintre UrSula si Pfiz & Co, nu ?
    Ca Democratia fara Transparență nu mai e Democrație!

  17. Moie mafiei USL,moie Ciolannis,moie mafiei PSD,moie mafiei PNL,moie Ciolacu Dracu,moie tuturor janghinelor si tradatorilor tarii,moie spagarilor si coruptilor pioni plantati in institutii cheie in slujba mafiei si a infractorilor,moie umbrelor comunistilor si a marionetelor Moscovei,moie eterna ticalosilor

  18. Vine ea si ziua dreptatii,ne vom face singuri dreptate,nu murim noi dar acesti ticalosi vor fi alungati si spanzurati de vii,G4 media de ce nu lasati comentariile romanilor,sunteti partasii acestor mafioti si infractori cumva si nu stim?

  19. Mai Ioane „John”tu poti so sugii farà so uzi???

  20. Ești sunt tot aia care au venit la protest în 10 august? Acum vor demisia lui Werner, după ce tot ei l-au ales de 2 ori(nu ei, serviciile, dar ce contează, de acolo au venit voturile)? I.m.b.e.c.i.l.i!

  21. Maidanezilor, stați capre la stăpân ba zdrentelor