G4Media.ro

Refugiații ucrainieni din Botoșani rămân fără bani: cardurile le sunt blocate, iar…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

11 comentarii

  1. Sa faca transferuri bancare de pe tel in conturi deschise in grivna la cineva care poate sa-i imprumute, care nu are cardurile blocate.

    • Осуществлять банковские переводы с телефона на счета, открытые в гривнах, тому, кто может их одолжить, у кого нет заблокированных карт.

    • Daca spun ce trebuie îi plateste gadea.

  2. Trebuie sa fii de-a dreptul batut in cap sa tii bani la banca in 2022.

    • @sandokanci: ce sa le faci, nu sunt toti moderni ca tine sa-si tina banii sub saltea. aaa…, ma scuzi, tu iti pastrezi economiile in bitcoin, o „valuta” a carei valoare poate fluctua cu mai mult de 10% de la o zi la alta. Esti destept de dai in gropi, felicitari!

    • Dar unde tii tu banii in 2022

  3. Cum putem ajuta?

  4. cred ca la sediile bancilor totusi se schimba hrivne (nu la casele de schimb). dar a cazut in cap cursul de cand cu problemele astea

  5. Plagiatorul Ciuca e un hoț ordinar. In toata lumea democratica cheltuielile cu refugiatii de razboi intra in sarcina guvernului.