G4Media.ro

Programarea în platforma de vaccinare a copiilor de 5-11 ani a devenit…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

23 comentarii

  1. Care o fi profilul tembelului care se plange ca nu poate vaccina puradelul!!!
    Par cret, valvoi, ochii mici si stinsi, nas coroiat, fata stafidita, ochelari tip lupa…. mda, asta i corporatist trotinetist!! Progresist nedezvoltat!!!

  2. de ce si-ar vaccina cineva copilul…din Februarie ???

    adica dupa ce copilul a trecut deja prin boala, covidul fiind luat la scoala

    • E normal ca cei care au facut covid in ultimele luni sa mai astepte, dar nu orice copil a luat covid de la scoala.

    • Cum de ce, sa treaca si prin miocardita.

    • Sunt tot felul de oameni… Nu pot decat sa ii comp.atimesc pe bietii copii.
      Vor fi mioca.rdite si decese, fara nici un dubiu.
      Pentru ce?

      Explicatia pare sa fie Mas.s Form.ation Psyc.hosis.

    • Mai, prostia e si ea tot selectie naturala. 🤣 Li se incheie linia. Poate sunt parinti cu copii vulnerabili, cu diverse afectiuni.

    • Pentru că părinții ăia, spre deosebire de tine, au creier în cap

    • Cu asta-s sunt de acord, pana ajungem sa vaccinam copiii vor trece deja de Omicron.

  3. A inceput vrajeala,”parintii nemultumiti”,daaaa,se calca in picioare sa-si nenoroceasca copiii cu serul experimental dar platforma nu merge! Daaa,daa,fix!

    • Asa, sj pana nu uit, daca nu faceti cum va poruncesc eu va rup si va sparg pe toti! Va arat eu cine e Calache maaaaa maaa

    • Poapte pe plaforma nu sunt locuri, dar sigur sunt pentru tine la Socola

    • Bai calache, ce treaba ai tu ce fac eu cu copilul meu?!
      Stii tu ce inseamna sa ai copil bolnav de covid cu temperatura 41 de grade timp de 1 saptamana ca nu vrut sa il vaccinezi?

    • Eu stiu, dar acum mai multi, înainte de Covid ani si era o răceala/ gripa puternica.

  4. Pentru oamenii inteligenti, care traiec in secolul 21, nu in 16, se pare ca s-a rezolvat problema si se poate face programarea pentru copii intre 5 si 11 ani.

    Anti-vaxerul a sarit ca broasca fripta din apa clocotita, ca moare de grija aproapelui sau si al copiilor lor. El crede in sfanta Steer si se roaga la aruncatorii de minciuni de la A3 si RTV si apoi, intarit de autoimportanta insusita, arunca cu fecale peste tot pe internet, reminiscenta genetica de la „Adam”.

    Ce se bucura el micul cu viata lui insignifianta ca poate sa arunce cu venin in altii.

    Pentru anti-vaxeri, va doresc multa sanatate si sa mergeti cu Dumnezeu.

    • Daca ai o viata insignifianta, de ce te vaccinezi??
      Nu reprezinti nicio pierdere!!
      Un pierde vara, scriitor pe g4🤮

  5. Începe cu zero locuri si după o săptămână… se vor plânge că sunt zero vaccinuri administrate. Poate cei instituționalizați vor fi clienți.

  6. Păcat de copii, platforma e o bătălie la adresa romanilor.