Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Prinţul Charles de Wales vizitează, miercuri, centrul pentru refugiaţi ucraineni organizat de autorităţile române la Romexpo, relatează Agerpres.
Alteţa Sa Regală este însoţit de Custodele Coroanei române, Margareta.
Ei au fost întâmpinaţi la intrarea în centrul de refugiaţi de şeful Departamentului pentru Situaţii de Urgenţă, Raed Arafat.
Anterior, moştenitorul Coroanei Britanice a fost primit de preşedintele Klaus Iohannis la Palatul Cotroceni şi de premierul Nicolae Ciucă la Palatul Victoria.
De asemenea, Prinţul de Wales a avut o întâlnire, la Palatul Elisabeta, cu Majestatea Sa Margareta şi principele Radu.
Sursa foto: Ilona Andrei / G4Media
Romexpo-bun-la-toate. Poate le dă și un vaccin.
Lăsând gluma… ăsta e Marketing de țară. Doar nu era sa-i cazeze lînga Edenland
Speram sa se inchida din lipsa de imigranti urgent