G4Media.ro

Preşedintele filipinez Duterte cere forţelor de ordine să-i ucidă pe cei care…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

14 comentarii

  1. Democratie.. l-ati ales presedinte, acum e stare de urgenta si vreti sa-l dati jos? Idioti.

    Nici Romania nu este departe. Vroiau sa-l puna presedinte la Senat pe soferul lui Catalin Voicu. Pai daca se imbolnaveste Iohannis, cine e al doilea om in stat? Cine ar ajunge presedinte cu puteri sporite de situatia de urgenta? Serban Nicolae…
    Si cine este acum presedintele Senatului Romaniei? Teodor Melescanu, fosila KGB.

    • Asa, asa, baga cu PSD, jegule, ca nu PSD v-au bagat pe tine si pe ma-ta in UE si NATO

    • Nu, nu pesede ne-a bagat, jegule #penal. Psd si Dragnia au incercat sa nescoata din UE si NATO, derbedeule.

    • @Bad: Do not feed the troll..

    • @Bad@, ba PSD te-a băgat. Inclusiv pe mă-ta, boschetarule. Dragnia doar a încercat să vă scoată din starea de sclavie, dar așa cum poți să îl bagi pe porc în vilă de lux că el tot la mocirla lui trage, așa și voi.

    • Bai eu nu inteleg cum de comentariile jegului asta imputit de troll gigel nu sunt cenzurate…
      Ce atata toleranta cu martafoii astia in numele „libertatii” de opinie… hai sa fim seriosi, omul e prea distrus chiar si pentru blocul RTV

    • @VladM, păi da, jegule, tu poți să îți deșerți dejecțiile și lăturile, dar cei care sunt de altă părere decât a ta, nu. Comunist împuțit!

    • Gigel îți place pul*? Vad ca îți place sa o sugi aiurea pe-aici.

    • PSD ne jefuieste de 30 de ani si ne arunca niste firimituri inapoi.

      Sper ca toti PSDistii sa moara de corona, asta merita.

    • Continuă pe aceeași linie, zdreanța hoață, folosește numele furat bad@. Ăștia au fost educați de mici în spiritul hoției, de jivinele care i-au fătat, plus că lucrează pentru mafia PRO-PSD care, se știe, are ca ocupație de bază furtul. Gigelului, tot nu i-a spus ”mă-sa” ce părerea are de ăla , când ” a scos-o”, a ieșit o năpârcă mustăcioasă la care se închină tot activul securiștilor și comuniștilor gigei de la Aprozarul de Partid și de Stat sau nu?

  2. Multi cetateni isi vor pierde drepturi si libertati, iar autoritatile abuzive se vor folosi de pandemie pt a-si asigura cat mai multa putere.
    Mi-e teama de ce va ramane in urma acestui pericol natural. Urmatorul pericol va fi doar un stat abuziv care va refuza sa renunte la puterile acaparate „pt binele natiunii”.

  3. In UE in NATO si pe primele locuri in clasamentul tarilor celor mai sarace si corupte!In ultimi ani ne am batut si pentru postul de cel mai ridicol( sa nu jignesc femeile) prim ministru.

  4. Vedeti, asa arata un idiot adevarat. Daca s-ar pune in aplicare cretinismul ar fi mai multi morti prin impuscare decit din cauza virusului, adica de ce-ai mai facut carantina?
    Dar astea nu-s probleme pentru idiotii gen Duterte si asta are frati in multe tari, doar ca nu tot atit de indrazneti.

  5. Nu mai putem continua asa . Este inexplicabil de unde apar astefel de creaturi .