Home » Articole » Poliţia Capitalei solicită sprijinul populaţiei pentru găsirea unui bărbat dispărut din Sectorul 4

Poliţia Capitalei solicită sprijinul populaţiei pentru găsirea unui bărbat dispărut din Sectorul 4

Poliţia Capitalei solicită sprijinul populaţiei pentru găsirea unui bărbat dispărut din Sectorul 4
Sursa foto: Ilona Andrei / G4Media.ro
Ascultă articolul

Poliţia Capitalei a solicitat, vineri, sprijinul populaţiei pentru găsirea unui bărbat de 42 de ani care a dispărut din Sectorul 4.

Potrivit unui comunicat al DGPMB, transmis vineri Agerpres, Poliţia Capitalei solicită sprijin în vederea depistării unui bărbat care, în data de 7 februarie, a plecat de la adresa de domiciliu din Sectorul 4 şi nu a mai revenit până în prezent.

- articolul continuă mai jos -

 


Susra foto: Poliţia Română


Vineri, aparţinătorii şi-au exprimat acordul cu privire la mediatizarea cazului, precizează sursa citată.

Persoana dispărută se numeşte Ovidiu Andrei Burlăcescu, are 42 de ani şi următoarele semnalmente: înălţime – 1,70 m, greutate – 75 kg, ochi căprui, ten alb, păr şaten, calviţie frontală, faţă ovală, constituţie atletică.

Cei care l-au văzut sau pot oferi detalii sunt rugaţi să anunţe Poliţia Capitalei, apelând numărul unic de urgenţă 112.

Știri video

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole