G4Media.ro

Olguța Vasilescu, despre festivalul de la Craiova unde vine să mixeze Paris…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

20 comentarii

  1. Nu intelet chestiunea asta.
    Daca primeste bani statul, asta inseamna ca sunt eu castigat?

    • Pai nu ai ce înțelege.
      Statul plătește, statul încasează impozit. Dar interesant ar fi de știut cat „taxează” mafia USL din toată istoria asta.
      Si mai interesant ar fi de știut ce alte proiecte sunt necesare în oraș dar nu mai sunt bani pentru ele pentru ca Olguta ii sparge pe lăutari.

    • E o diferență între lăutari și Paris Hilton… In acest caz Olguța sparge banii pe femei ușoare.

    • Olguta e insasi ea femeie usoara

    • Nimic nou! Cultura îi depășește pe reziști! Criticați, că atât faceți!

    • @Ionut- Singura ta notiune de cultura este iaurtul

  2. Fulguță Olguță nu mai sparge banii pe lăutari mai bine îi dai la partid…oltenii petrec😅

  3. vulguta 🤑🤑🤑ar trebui sa-l invite si pă trump pentru 3 mil euro ca sa le spuna pesedeilor cum sa bagi taxele in buzunar…e bogata craiova , merge brici… baga la scena paris hilton care-i faimoasa pentru ca e faimoasa…nimeni nu stie de ce…😂🤣😂🤣

  4. Sa fii Pesedist si sa critici alte festivaluri si pomeni .. asta tupeu!

  5. Nu critica nimeni, doar nu ne pasa.

  6. Clujul incaseaza, Oltenia plateste…
    Sper sa nu ploua excesiv in Craiova cand vine Paris Hilton sa nu o ia rahateii pe sus din canalizari.
    Chemati un ninjalau sa dea cu vraji preventiv!

  7. Cum sa minti prin invaluire, nu am dat 1mil doar lui Paris…. am dat 4 la 30 de invitati.
    Ceilalti 29 primind restul ce a mai ramas de la Paris…

  8. Vorba lu Olgutova : dam 3 milioane si luam inapoi un milion pe impozit . Serios, pai ..e mare afacerea: oltenii dau 3 lei si primesc 1 leu inapoi ..păi tot inainte mândrilor ..olteni. Și ceva este spectaculos si iesit din natura lucrurilor ..chiar nu e bio ..nu e eco .Cum Olguța ? Fără ..ȘPAGĂ ? Fără comision pentru ”drept de autor” ? E prea oltenească treaba ! Nu avem o canalizare ok la Craiova, nu avem dealea , nici de acelea și o punem de un bairam, de o chindie dodoloață la umbra dolarilor ?

    • A spus ca da 4 si primeste 1 inapoi, se refera la TVA, ca altfel nu il primeste inapoi si TVA-ul nu ajunge in totalitate inapoi in Craiova. A spus cu cat plateste invitatii, nu a spus cat costa tot show-ul. Probabil show-ul costa vreo 10milioane… ca trebuie sa mai fie si niste firmulite care strang peturile dupa show. Trebuie sa manance si gura ei ceva…

  9. @ ionut – iar nu intelegi ce se intimpla Inghiti totul pe nemestecate Esti clientul ideal care primeste piine si circ si se bucura

  10. Ce-i lipsea chelioasei? Tichie de margaritar.🤣

  11. Au terminat proiecte realiste cu oameni devotati : spitalul regional este finalizat în proporție de 80%, acum câteva zile au tăiat panglica autostrăzii Ford într un cadru festiv, în Craiova nu mai exista școală cu toaleta în curte , angajările în Primărie se fac pe competente, s a redus numărul angajaților în Primărie la sub 600, în Craiova se înaltă blocuri peste blocuri , problemele cu canalizarea au fost rezolvate, nu înțeleg cârcoteala unora frustrați împotriva acestor mici distracții.

    • 🤣🤣🤣

    • ”In Craiova nu mai există școli cu toaleta în curte …” În ce secol trăiți dacă numai în hal doilea mandat s-a reușit marea performață , ca în cel mai mare oraș al Olteniei să aveți toalete-n școală ? Problemele cu canalizarea sau rezolvat ? Sau… lămurit ? Angajari pe competențe ? Sau influențe ?

  12. In loc sa își pună concetățenii la muncă,că are un județ fruntaș la ajutoare sociale,tembela le dă spectacole pe bani mulți!incoloneaza-i la săpat șanțuri,canalizări,diguri!nu ajutoare,pomeni, distracții,pe banii altora!