Mediafax
27 iun. •
1
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
O jandameriță a fost prinsă în trafic, luni, cu droguri asupra ei, conform surselor G4Media. Femeia a fost prinsă de polițiștii din cadrul Secției 18 care au confirmat că aceasta face parte din cadrul Brigăzii Speciale de Intervenție a Jandarmeriei.
Cazul a fost preluat de reprezentanții B.C.C.O., în vederea continuării cercetărilor.
Pai doamna jandarm tocmai le confiscase de la niste șmecherasi și urma să le ducă sale predea. Normal că le avea asupra dânsei. Că nu e vrăjitoare să facă un hocus pocus și să le teleporteze la direcția anti-drog.
Nimanui nu ii pasa. Acuzati-l pe Vlad Pascu ala pe masura faptelor lui si lasati-ne cu pro paganda.