Prosport
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Municipiul Lugoj intră în carantină la miezul nopții după ce situația COVID-19 a escaladat în localitate, informează Departamentul pentru Situații de Urgență. Incidența în județul Timiș a ajuns, vineri, la 5,99 infectări la 1000 de locuitori:
Cred ca e ultima localitate care va intra in carantină pana pe 7 decembrie! Deja, daca bagi de mâine incolo carantină, pt două săptămâni, va fi mult mai greu cu alegerile!
Păcat se aproba carantina „pe genunchi”. La vot sa se ducă ei, ca oricum nu contează cine câștiga. Tara asta nu se mai face bine.