G4Media.ro

Mbappe, eroul învins al Franței: cine este jucătorul care a marcat trei…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

5 comentarii

  1. No fain, deci vin si lucruri bune cu emigrantii astia, nu? Mbappe n-ar fi existat daca doi emigranti din tari diferite n-ar fi ajuns in Franta.
    Poate ar fi bine sa invete lectia si Austria, nu sa incerce sa forteze UE sa adopte masuri radicale impotriva migratiei (ca asta doresc dansii, nu sa ne tina pe noi in afara schengen).

  2. Vigoare africana si inteligenta de handbalista a mamei: un mulatru perfect.
    Dupa Helna Blavatski(sec 19) aceasta v fi viitoara rasa care va domina globul, desgur si cu contributie galbena(creuztul in SUA si personal cred ca in amble americi . adica o intoarcere dialectica spre mitul adamic care este insa adevarat stiintific caci ce era Eva daca nu o clona(coasta) .

  3. Perfect, daca inteligenta necesara omenirii in viitor va fi cea de tip … handbalistic. Nu asa de promitator daca va fi nevoie de cea de tip stiintific.

  4. Erata: Ion NIcolescu moare in mizerie, din pacate ca toti poetii nostri mareti, in 17 februarie 2012. Ma obsedeaza acest 21. 11 din Evanghelia Sf Ioan teologul.