G4Media.ro

Mai mulţi muncitori din cea mai mare zonă industrială din Arad, confirmaţi…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

4 comentarii

  1. Virusul este deja raspandit. Cel mult vor inchide fabrici.

  2. Parcă acum o lună se lăudau prin presă că județul Arad este liber de Covid.

    • Exact, asa s-au laudat! O mafie imputita avem aici in Arad, o clica ce nu face deloc cinste PNL-ului. Un fel de baroni locali exact cum sunt cei PSD din cele mai sarace zone ale tarii!!!

  3. Cat de dobitoc poate fi cineva sa lege variatia raspandirii unei boli infectioase de un partid sau altul. Microorganismele nu fac politica! Principalul vinovat esti tu, Bogdane care umbli prin tramvai si pe la piata cu masca sub nas sau sub barbie, nu pentru ca n-ai vrea sa-i infectezi pe altii in cazul in care ai fi bolnav, ci pentru ca ti-e frica de vreun control care ti-ar da amenda. Iar ca tine e majoritatea populatiei. Dai vina pe politicieni, dar nu vrei sa recunosti ca si tu esti la fel ca ei, iar daca ai fi in locul lor ai face la fel ca ei. Marele tau necaz e ca la putere se afla mafia lor si nu mafia ta.

    Faptul ca la un moment in Arad nu mai erau bolnavi de covid li se datoreaza unora care si-au vazut de treaba lor si nu s-au plans tot timpul ca politica e nasoala. Vina ca virusul a revenit e a ta si a altora ca tine care isi bat joc de munca doctorilor, se zgarcesc la 10 lei sa-si cumpere o sticluta de dezinfectant si isi poarta masca de mantuiala agatata pe o ureche.