G4Media.ro

Liderul AUR cere Guvernului să achite restanţele angajaților de la sucursala locală…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

10 comentarii

  1. Niște lipitori care merg la fiecare scandal cum merg muștele la știm-noi-ce. Vânează doar capital politic, deși sunt deja în Parlament, unde nu s-au remarcat decât prin, ați ghicit, mai mult scandal. Eu nu am văzut la AUR ăsta nicio platformă economică, nicio autostradă propusă. Numai zgomot, zâzanie, teme medievale și bâlci. Cum or fi votat românii pramatiile astea, eu nu înțeleg.

  2. Privind fotografia realizezi cat de subreprezentate sunt femeile in minerit, poate face un studiu cu procente exacte vreo activista de stanga ca sa semnaleze discriminarea si misoginismului internalizat din industrie .

  3. Ce va mai pla e sa.l promovati! Dupa aceea va mirati ca prind extremistii in Ro..

  4. Pentru angajatii din ASF avem salarii de peste 15k euro pe luna, cu procese pierdute constant si 0 rezultate.

    Pentru oamenii care muncesc pe salarii de 500-800 de euro pe luna pentru carbune si uraniu necesar productiei de curent electric, nu avem bani, ooops, sorry.

    N-ar fi rea o mineriada asupra parazitilor de la putere, sa intre in ei (frica de) romani cu forta.

  5. Da nu ar fi mai bine sa-ti ia cineva de la militie ip u pentru instigare la mineriada ? Alooo militia , dormiti ? Numa pe facebook vegheati ? Pe g4 mai nou troleaza hauristi liberi ! Terminatilor

  6. Da nu ar fi mai bine sa-ti ia cineva de la militie ip u pentru instigare la mineriada ? Alooo militia , dormiti ? Numa pe facebook vegheati ? Pe g4 mai nou troleaza hauristi liberi ! Terminatilor

  7. De ce nu le plătește el? Guvernul poate plăti după identificarea cauzelor care au dus la neplata oamenilor. Niște șefi au fost pe acolo, probabil au primit leafa și au uitat să plătească salariații. Este o practică PSD văzută la centrele de vaccinare unde au uitat să plătească funcționarii puiși de PSD. Oare întâmplător? PSD sabotează România prin toate mijloacele și AUR sprijină asta.

  8. Ce reclamă! Ce tam-tam! Bulibașa Ghiță Simion se folosește de orice, că să facă sucareala. Că să întrețină tonusul catastrofic. Că, deh, nu are cine să-l sterilizeze odată. Pot spune că mă amuză copios mecla aia de belzebut pe soclu. Se complace tuciuriul în postura de demnitar cu scaun doar la fund. Sorcova, sorcova! Să audă Moscova!

  9. asta parca spunea ca sta la Leuseni in vama pana se schimba banii.