G4Media.ro

Liderii USR-PLUS, mesaje de Anul Nou. Barna: A început o campanie de…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

7 comentarii

  1. Barna îți urez sa te indopi cu fondurile pana n-o sa mai poți! Ai dus partidul din vara de la 23% la 14-15%,dar ești vice…… Ești un mare om poltic, ai terminat-o pe veorica, nu alta! Acum ești în capul mesei. Nesimțirea omeneasca este fără limite, în cazul tău…,

    • Parerea ta de trol nu conteaza in prag de an nou.
      Am intrebat la DNA. Barna nu e penal cu fondurile ue. O doamna angajata la stat e.
      De ex. Dragnea a fost cavaler in cazul lui (al sotiei).

  2. Asta cu „a împărtăși binele” o știu de pe filelist.
    La condus o țară se împărtășește (împământenit) doar cu cine produce comision pentru cei care permit sa produci comision. Cash. Daca nu esti cu ei nu contezi.
    Dezbinarea va continua, in numele democratiei desigur

    • Tu vrei sa spui ca trebuie sa-i iubim pe prosti si pe hoti, ca sa nu fie dezbinare? Iubeste-i tu, papagalule!Poti sa-i si pupi…eventual in c_r!

  3. Tu vrei sa spui ca trebuie sa-i iubim pe prosti si pe hoti, ca sa nu fie dezbinare? Iubeste-i tu, papagalule!Poti sa-i si pupi…eventual in c_r!

  4. Pomum compunctum cito corrumpit sibi junctum. Conform legii universale, ce s-a stricat, stricat rămâne pentru totdeauna. Important e sa eliminam putregaiul din societatea buna.

  5. 👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍👨🌈🌈🌈🌈