G4Media.ro

Leonardo DiCaprio a publicat pe Instagram fotografii emoţionante cu refugiaţi ucraineni şi…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

12 comentarii

  1. Ne ajuta Marele Gatsby?

  2. Am ajuns pe contul acestui nene…
    Nu mai aveți teme de abordat, dragi ziariști?!

  3. Ce IQ poți deține încât să scrii un articol despre o poză publicată de un actor? Chiar am ajuns preșuri încât ne gudurăm la orice trimitere sau cuvânt legat de țara noastră ce apare în online? Cât de trist și lipsit de demnitate să fii? Ne merităm soarta ca neam. Aleșii sunt imaginea fidelă a poporului, „jurnaliștii” scriu în acord cu principiile neamului. Nu înțeleg panica că ne va ataca vreodată cineva. Ne sabotăm singuri cu succes.

    • Poate ne explici așa, pe înțelesul nostru, ăștia care nu avem inteligenta ta!

    • Pe cuvantul dvs ca asa ati scris de fiecare data cand au fost articole despre actori. De fapt, poblema e ca sustine Ucraina in fata agresiunii Rusiei naziste. Dvs trolii putinisti sunteti niste presuri ale propagandei pro-sovietice oricum, imaginea fidela a Rusiei teroriste si va meritati soarta de a fi scuipati oriunde

    • Pe cuvantul dvs ca asa ati scris de fiecare data cand au fost articole despre actori. Dvs trolii putinisti sunteti niste presuri ale propagandei pro-sovietice oricum.

  4. Diferențele dintre noi 2 sunt printre multe altele și următoarele:
    – eu nu trăiesc pe g4media;
    – contacte sociale nu sunt reprezentate de persoanele ce scriu în secțiunea comentarii;
    – serotonina nu imi este secretată atunci când primesc un reply la comentarii;
    – eu nu întocmesc raport de activitate cu numărul de comentarii.
    Spor la printscreen-uri. Am auzit pe surse că în luna aprilie vă vor plăti după data de 15.