G4Media.ro

Fructe, legume, produse lactate și de panificație pentru elevi și preșcolari. Hotărârea,…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

2 comentarii

  1. doua lucruri nu inteleg:
    1. ce produse de panificatie vor costa doar 65 de bani, dar ce iaurt este doar 1,1 lei, doar ambalajul e mai scump?
    2. copiii vor primi o bucata de telina cruda sa manance?

  2. Cine a facut lista de bucate si preturile? Un sociolog de la SNSPA?