G4Media.ro

Fostul manager al Ambulanței Constanța, acuzat de ANI că și-a angajat soția…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

9 comentarii

  1. prima parte nu e ok, cu angajarea sotiei, dar a doua e o rautate gratuita. cu ce a gresit viorica dancila ca a acordat primul ajutor? sau ca omul asta a renuntat la concediu ca sa vina la o interventie?

    • @Sebo
      Nu o spun direct dar vor sa insinueze ca evenimentul a fost regizat si respectivul a renunrat la concediu pt a fi in ptim plan.

    • @nick, nu neg, o fi asa. dar care e infractiunea? care e articolul din codul penal unde se incadreaza acordarea primului ajutor in cazul unui pacient care simuleaza si venirea din concediu la o interventie?

  2. Țara arde și baba se piaptănă, ne luăm de doctori, avem nevoie de doctori, când alții prăduiesc țara…. Cunosc oameni care nu merită să poarte haina medicală, oameni care alimentează astfel de articole

  3. Între timp, cel venit după el și cel de dinainte și-au făcut afaceri paralele de ambulante private, folosind mijloacele ambulanței județene, au făcut achiziții pe ochi frumoși și reparații fictive, au făcut cursuri de pregătire cu oameni de ai lor, pt toată țara , cu alte cuvinte au FURAT milioane și ANI asta a găsit, la Bădescu, marele infractor. Cealera, Popescu, Dobrescu, Hariton și haita lor, inclusiv amicii lor de la ambulanțele din tara stau bine merci și fura, fura, fura cat pot.

    • Dacă tot se comentează hai sa spunem și despre doamna Oana care executa activități de comerț distribuire în incinta unității în timpul programului de lucru vinde cosmetice, Cea de la farmacie vinde Aur, țoale și toți se fac ca ploua doar sunt favoritele fDirectorulyi Economic venit de urgenta prin transfer sa pună o proptea San-ului ca nu se putea descurca dl. CEALEARA cu atâtea probleme… Ambulante private dar și Mojdicii cu alte ambulante… Treaba grea. Sper sa vina cineva sa ne mai sfinteasca😜

  4. Sex, droguri, hărțuire sexuală, șpăgi , mită, mii de euro, machedonisme, apartamente……nimic nou sub soare pentru munca la stat…….toți se cred niște zei……..și nu sunt decât niște miei

  5. Acum intelege-ti cum bugetarii au distrus sistemul si distrug Romania prin apartenenta politica si abuzul de putere.