Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Partidul Social Democrat va continua lupta pentru „viitorul ţării noastre, care nu poate fi sacrificat în numele austerităţii şi al monopolului de putere”, susţine preşedintele PSD, Viorica Dăncilă.
„Mulţumesc tuturor românilor care au mers astăzi la vot şi mulţumesc din inimă celor care mi-au acordat încrederea lor! Pentru milioanele de români care cred în mine şi în Partidul Social Democrat, dar şi pentru viitorul ţării noastre, care nu poate fi sacrificat în numele austerităţii şi al monopolului de putere, continuăm lupta!”, scrie Dăncilă, duminică seara, pe Facebook.
Preşedintele Klaus Iohannis a câştigat un al doilea mandat la Palatul Cotroceni, învingând candidatul PSD, Viorica Dăncilă, potrivit exit-poll-urilor anunţate la închiderea urnelor de institutele acreditate de Biroul Electoral Central.
Lupta cu toti romanii sau lupta intre voi la psd?
Intai lupta intre ei si daca suntem vigilenti si reactionam la fel ca anul asta,la vot,SIGUR vor sfarsi in celula cu dragnea,pas cu pas!Drumul il va deschide Ciordache,ca viloiul nesimtitului e p-acolo…
Plăcuța suedeză, țațo !!!
Sfat: nu mai continuati lupta. Plecati pana nu va inghite Pamantul, nenorocitii dracului!
Du-te femeie acasă și lasa-ne
Săraca… să-i spună cineva că s-a terminat.
Pentru 10 August 2018: LA PUSCARIE, SCARNAVIE!
Nu te crede nici dreq ca nu ai stiut ce ati pregatit, si ca nu ai fost informata pe parcurs. Esti la fel de vinovzta ca toti ceilalti!
Ascunde-te in gaura de sarpe!!!!!
Continuați lupta, tovarăşa? Încotro?
Cu cine o vrea sa se lupte Duduia asta? Nu-i ajunge ? Sau mai vrea o tura de umilinta?
„pe care” tanti, nu „care” …