G4Media.ro

Cum manipulează opinia publică ONG-ul România Renaște care îl susține pe Mircea…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

14 comentarii

  1. Mare pagubă existența ONG urilor, nu se poate legifera interzicea lor?

    • sau interzicem jurnalistii? care joaca la 2 capete , si sunt „scosi din context”? poate interzicem si IA, care a depasit jurnalistii? poate interzicem si folosirea metalului, de ce nu si a focului? nu de altceva dar omul de Neanderthal se descurca si singur sa isi faca scoli „autorizate” fara sa verifice nimeni e cine.

  2. Nu pot să nu observ cum g4media.ro s-a pus tare pe Geoana. Ce s-a întâmplat, băieți, v-au activat unii? :))

    • sunt impartiali 🙂 sin incoerenti:) si beti.. se balangane de la stanga la dreapta cu o redactie de agramati

    • Nu-i vad deloc ”pusi tare”decat pe o magarie de presa. Retrospectiva faptelor de vitejie, a asocierilor lui, nu e decat o oglinda…

    • Ce vigilent esti tu. Ai vreun contra argument de substanta la materialele G4 ?

  3. PSD = tot PSD
    Mircea Geoană = PSD
    Marele salvator Geoană este doar un fâs PSD, iar acest așa zis ONG o mare păcăleală a unor care speră să intre în Parlament, să ia niste funcții pe la stat folosind un nume expirat. Din păcate românii pun botul repede la astfel de falși salvatori

  4. Geoana e singurul care are fata de Presedinte. Restul sunt numai analfabeti.

    • Bine zici, si ce fata! Trecuta prin multe, exact asa cum ne povesteste Tapalaga. Stiti voi care ar fi insectele care ar supravietui unui razboi atomic. Asta este Geoana, un supravietuitor. S-adus un pic la NATO si crede ca s-a nascut nou nout. Renascut.
      Atatia ani de PSD nu sunt stersi de cei cativa ani in care nimeni nu stie nici cum a ajuns nici ce a facut acolo. Acum ni-l dau inapoi ”cadou” si nu au timp sa vada pe ultimii zece metrii cum isi face campanie pe banii si numele lor. Kafka curat, absurdul care devine normal la noi.
      Iar analfabeti sunt numai ceilalti doi-trei, barbati.

    • Faci greșeala de a-i băga pe toți în aceeași traistă. Mai gândește-te.

    • Pai numai fata e de Geoana, asta e si ideea lui Tapalaga. Daca zgarii putin sub stratul aparent dai de rugina, doctorat dubios, istorie comuna cu PSD, Moscova, moguli, d-astea..

    • Daca fața e criteriul de a alege un candidat, bine că nu candidează modelele masculine de la casa de modă a lui Bote.

  5. Interesanta campanie impotriva lui Geoana…oare de ce?

  6. Constat și eu, cu oarecare mirare, interesul cu care – în flagrantă deosebire de ceilalți pretendenți la funcția de președinte – cariera, intențiile și apucăturile faine ale lui Geoană sunt luate în colimator. M-ați făcut să aflu mult mai multe despre acest politician, decât despre ceilalți, fapt ce crează o serioasă asimetrie care mă deranjează serios, dacă vreau să-mi fac o părere informată despre candidați. După umila mea părere nu ar fi inutil să procedați la fel și cu ceilalți pretendenți, cu toate că în cazul unora dintre ei notorietatea spune mai mult decât o psihodramă. Acordând aproape întreaga atenție numai unuia dintre ei s-ar putea întâmpla să generați un efect de hype – creșterea atenției publice față de acesta.